Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Прибира се развълнувана млада блондинка и вика на майка си: - Мамо, мамо! Днес го направихме за първи път с моето гадже! А майка й я погледнала свъсено и я попитала: - Че на тебе ти е било за първи път, ясно, ми как разбра, че и на него му е за първи път? А щерката: - Много ясно, бе мамо, беше му още в целуфанче.
Блондинки 1,744 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пиян мъж се качва в автобуса и казва на седящата пред него жена: - Я, какво е това на коленете ви? Да не е шимпанзе? - Как не ви е срам? Това е детето ми!! - Добре бе, не се обиждай! Като не е шимпанзе, сигурно е орангутан! Или горила? Не издържала жената и се разплакала. Пътниците започнали да крещят на пияницата. Автобуса спрял. Появил се шофьора и изхвърлил пияницата. Връща се след това в автобуса и казва на разплаканата жена: - Моля ви, успокойте се, не плачете. Ето ви вода. По-добре ли сте? - Да, благодаря ви, толкова сте мил! - Е добре, ако искате да купим и банан на вашата маймунка? Вървели две бедни и много гладни бабички и изведнъж виждат на земята повръщано. Първата, която стигнала до него, веднага го изяла, а другата казала: - Имаше косми, ма! Погнусила се бабичката и повърнала. Другата обаче изяла всичко и казала с усмивка: - Мерси, че ми го затопли! Руснак кара с превишена скорост в Грузия. Спира го катаджия. - Видя ли знака, бе? Знаеш ли с каква скорост караш? Я пиши бързо обяснение, обаче на грузински. - Ама аз не зная грузински! - Не ми се обяснявай, а пиши! Руснакът се обръща към преминаващият наблизо пешеходец: - Моля те, помогни ми да напиша обясение на грузински! - Не се излагай, бе! Сложи 10 долара в книжката и му ги дай! Руснакът слага 10 долара в книжката и ги подава на катаджията. Той отваря книжката, поглежда вътре и казва: - А, видя ли! А викаш, че не знаеш грузински. Виж, че половината си го написал вече! Ако Азис не беше станал певец, то щеше да стане футболен съдия, или катаджия. Иванчо отива на училище с надута буза. Учителката го пита: - Иванчо ,от какво ти е надута бузата? Иванчо отговаря: - От една оса. Учителката пак пита: - Ужили ли те? А Иванчо: - Нееее, тати я уби с лопатата.