Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Какво е апатия? - Това е отношението към половия акт веднага след неговия край.
Любими Герои 3,078 прегледа
Следващ →

Още вицове

Подават документите от Българския олимпийски комитет за кандидатурата на София за зимна олимпиада през 2014 година. Високопоставен член на Международния олимпийски комитет пита насама един на нашите хора: - Сериозно ли ще се кандидатирате?! Та вие нямате никакви шансове? Нямате нищо подготвено, самия ви град е в окаяно състояние! Та това са пари на вятъра?! А нашия човек казал: - Вярно е, че са пари на вятъра..но с комисионни! Вървял си Мечо през гората, видял една гъбка и й казал: - Гъбке, ще те набера! Гъбката отговорила: - Недей, Мечо, затвори. Имам безплатни минути, аз ще те набера! - Разкажете ни всичко от самото начало - казва ппсихиятър на луд, който се мисли за Господ: - Отначало значи - ами първо създадох небето и земята... Една блондинка пътувала в автобус и прозорецът до нея бил отворен. Мъжът, който седял наблизо й казал: - Бихте ли затворили прозореца, навън е студено. Тя го погледнала и нищо не отговорила. След известно време мъжът казал отново: - Бихте ли затворили прозореца, навън вече е много студено. Блондинката пак го погледнала и пак нищо не казала. Мъжът се ядосал, станал и затворил прозореца.Тогава блондинката го попитала: - И какво сега? Навън стана ли по-топло? Веднъж Румен Петков отишъл на коктейл в БАН . Всички там си говорели много приповдигнато и като се обръщали един към друг изреждали всичките си титли : " Господин професор доктор на науките еди-кой си , академик еди-кой си ......". На Румен Петков в един момент му писнало и им рекъл : - Приятели , тъй като аз съм само един обикновен педагог , наричайте ме просто "Учителю" .