Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бай Ганьо и един грък седя ли в кръчмата и пили. По някое време гръкът взел да се хвали: –Знаеш ли, че съм е/бал много българки? А Ганьо го попитал: –Добре де, а българин е/бал ли си? Гръкът: –Ааа, българин не съм. Ганьо: Е да, ама аз и грък съм е/бал
Разни 972 прегледа
Следващ →

Още вицове

В съда. - Подсъдими! Осъждам ви на 15 години затвор! - А там телевизор ще има ли? - Гледането на националната телевизия се явява неотменна част от вашето наказание... Двама приятели - Киркор и Гарабет . Един ден Киркор отишъл на командировка а Гарабет само това и чакал и веднага отишъл да "опознава" жена му. На следващия ден Киркор се връща от командировката и с гръм и трясък влязъл вкъщи. Веднага попитал жена си : - Къде е чуждият мъж? Веднага започнал да претърсва. Отворил гардероба... Костюм, Костюм, Костюм, Костюм, Костюм, Гарабет, Костюм, Костюм, Костюм... Нима, за да се разбере, колко е добре в България, трябва да се поживее една седмица в Африка?! Китайски военни, промъкнали се на самолета-шпионин на САЩ, са били приятно изненадани , като са открили, че всичката секретна апаратура, намираща се на самолета, била произведена в Китай. Майстори отишли да ремонтират училище. Имайки в предвид грубия им език, директорът ги събрал предварително и им казал: - Тъй като тук е училище, моля ви да се въздържате от груби изрази и псувни. Така всичко вървяло добре... Един ден обаче, Пешо изпуска кофа с боя върху главата на Иван... Иван тъкмо да го напсува, и се досеща, че са в училище и благо казва: - Пешо, не си прав. И майка ти не е права, и баща ти не е прав и изобщо целия ти род не е прав...