Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бай Ганьо и един грък седя ли в кръчмата и пили. По някое време гръкът взел да се хвали: –Знаеш ли, че съм е/бал много българки? А Ганьо го попитал: –Добре де, а българин е/бал ли си? Гръкът: –Ааа, българин не съм. Ганьо: Е да, ама аз и грък съм е/бал
Разни 971 прегледа
Следващ →

Още вицове