Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В психиатричен център си говорят двама психиатри: - Охх, малко почивка, че тия мойте направо са неудържими... - Хах, така ли?!?! Ела да видиш мойте какви са послушни. Влизат те в една стая и там група луди се хванали на влакче и обикалят стаята "Пуф-паф, пуф-паф" и вече отговорния психиатър за тях вика: - Много са послушни така по цял ден. - Аууу да, а как издържаш по цял ден на тоя шум!??! И другия му отговаря: - Абе то със шума се свиква, ама ти я сажди са голяма напаст...
Разни 1,921 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама планинари изкачвали Еверест. На средата единия казал на другия: — Ззз… з… з — Ще ми го кажеш като стигнем. На върха на планината заекващия казал: — Ззабраввихме ппалаткките долу. На слизане започнал: — Ммм… м… м. — Ще ми кажеш като слезем. Долу заекващия казал: — Ммайтап ббе! Две блондинки се разхождат. Едната била по-ниска, а другата по-висока. Едната казала на другата: - Я ми мини от другата страна, че сме наредени като аптекарски шишета. В едно купе пътували лисица, мечока и заек с китара. Тръгнал влакът и заекът запял: - А ние пътуваме цели три вагона. И така цял час. Лисицата не издържала и казала: - Ей, Зайо, ако не престанеш ще те почна! Заекът: - ОК! Излезли навън и след около минута лисицата се върнала цялата насинена и пребита, а заекът отново запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още два часа. Вълкът не издържал и казал: - Ей, Зайо, ако не престанеш, ей сега излизаме и те почвам! Заекът: - ОК! Излезли навън и след малко, вълкът се върнал целият окървавен и изпотрошен, а заекът, цял и невредим, пак запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още шест часа. Тогава мечката не издържала и казала: - Ей, Зайо, ако не престанеш, ей сега те грабвам и те почвам! Тогава лисицата казала: - Недей!!! Те наистина са три вагона! Учителката: - Жоро, вчера защо не беше на училище? - Майка ми роди, госпожо, вече си имам братче! - Но как така, нали баща ти от две години е на работа в чужбина? - Да, госпожо, но те си пишат! - Егати дългата химикалка! - обажда се Иванчо. Живеели край едно блато маймуна и крокодил. Един ден както си ровели намерили бутилка с ракия. Крокодилът предложил: - Айде ше се редуваме на глътки: аз, ти, аз, ти… и сме я оправили от раз. Маймуната възразила: - Ти на балама ли ме пра’иш бе! С тая уста дето я вадиш ше се класирам ама друг път… Крокодилът (нали си бил идеен) веднага предложил друго: - Дай ше се гмуркаме тогава - който е по-добър, той шъ спечели… Ама аз ще съм първи! Маймуната се навила и крокодилът се гмурнал - плувал, гребал, достигнал дъното. След няколко минути доволен се показал на поърхността… за да види маймуната с бляскав поглед да пелтечи: - Кйефи мъ как съ гмуркаш, йеииии! Хлъц!