Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
При психиатъра: - Докторе, защо всички ми казват, че имам мания за величие? - Впрочем, вие кой сте? - Аз съм гений, просто гений... - Достатъчно, може да не разказвате повече. Нямате мания за величие. Ние, гениите, нямаме такова нещо.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Щирлиц
Калтенбрунер попълва служебни характеристики… Пита стоящия пред него офицер от СС: К: - Кажете двуцифрено число? О: - 64, хер оберщурмфюрер! К: - А защо не 46? О: - Защото така ми харесва, хер оберщурмфюрер! Калтенбрунер записва: "Характер твърд, нордически…" Влиза следващ офицер, въпросът е същият: К: - Кажете двуцифрено число? О: - 32, хер оберщурмфюрер! К: - А защо не 23? О: - Щом заповядвате, хер оберщурмфюрер! Калтенбрунер записва: "Характер близък до нордическия…" Влиза следващ офицер. Без да вдигне глава от формуляра, Калтенбрунер пита: К: - Кажете двуцифрено число? О: - 99! К: - А защо не… А-а-а! Това сте вие, Щирлиц!
Щирлиц
03.10.2017
5,703 прегледа
Следващ →
Още вицове
На една сватба към младоженеца се приближава симпатичен младеж и казва: - Аз съм онзи Макс, за когото цял живот ще чувате: "Жалко, че не се омъжих за Макс...".
Жената, която миеше прозорците с къса пола и прашки, след двадесет минути бе изтеглена от перваза на прозореца от съпруга си, който я видя в Youtube.
Предизвикателството: "Да си истински мъж е трудно.... Доста вече се отказаха..." Отговорът: "Да си дама също не е лесно, повечето дори не опитахте"
Блондинка и програмист. - И все пак, аз не можах да разбера, кое е хардуер и кое софтуер? - Уф, по-простичко ли да ти го обясня или по-сложничко? - Колкото се може по-простичко! - Софтуер - е това, което виждаш само при включен монитор. - А хардуер? - Всичко, което виждаш след изключване на монитора....
Служителите пият кафе и обсъждат кой е суеверен. Хубавка секретарка флиртува със сисадмина: - Аз вярвам че някои числа са нещастни а други носят щастие. А ти? - Разбира се - казва админът - Като срещна 404 и ми прилошава.