Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Между блондинки: - Знаеш ли, това е много странно! - Кое? - пита другата. - Ами, включих лампата и тя светна!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Двама интелектуалци седят в кафене на главната улица. Единият казва на другият: - Какво ли ще стане ако се изсера на улицата? - Остави - отговорил другият - няма да те разберат.
Разни
03.10.2017
1,013 прегледа
Следващ →
Още вицове
Учителка - жена, която някога си е мислела, че обича децата.
Един мъж, с проблеми в потентността отива на лекар. В коридора вижда две врати с табелки "Доктор-песимист" и "Доктор-оптимист". Влиза при песимиста: -Добър ден, докторе! -Какъв добър ден, бе, какво му е доброто?! Виж каква жега е навън, какъв задух, птици пеят,отврат!Кажи, какво искаш? -Ами... докторе, не ми става. -Ми, няма и да ти стане. Изчезвай! Комплексиран до немай къде, човечецът влиза при оптимиста: -Добър ден, докторе! -Добър ден! Прекрасен ден, какво хубаво слънце, свеж въздух, птичките пеят, кажете от какво се оплаквате? -Ами... докторе, не ми става. -Е, как така не ви става, я, свалете гащите да видим каква е тази работа. Нещастникът сваля сконфузено гащите си и докторът възкликва: -Е, може да не ви става, но я вижте колко хубаво ви виси.
Всички от НДСВ изреваха, че Черани не е финансирал НДСВ, но никой не каза кой(камо ли, защо)все пак ...
- Обади се, като стигнеш! - Защо? - Защото Максим е на свобода...
Смъртта - това е защитна реакция на организма от нездрав начин на живот.