Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама интелектуалци седят в кафене на главната улица. Единият казва на другият: - Какво ли ще стане ако се изсера на улицата? - Остави - отговорил другият - няма да те разберат.
Разни 1,013 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителка - жена, която някога си е мислела, че обича децата. Един мъж, с проблеми в потентността отива на лекар. В коридора вижда две врати с табелки "Доктор-песимист" и "Доктор-оптимист". Влиза при песимиста: -Добър ден, докторе! -Какъв добър ден, бе, какво му е доброто?! Виж каква жега е навън, какъв задух, птици пеят,отврат!Кажи, какво искаш? -Ами... докторе, не ми става. -Ми, няма и да ти стане. Изчезвай! Комплексиран до немай къде, човечецът влиза при оптимиста: -Добър ден, докторе! -Добър ден! Прекрасен ден, какво хубаво слънце, свеж въздух, птичките пеят, кажете от какво се оплаквате? -Ами... докторе, не ми става. -Е, как така не ви става, я, свалете гащите да видим каква е тази работа. Нещастникът сваля сконфузено гащите си и докторът възкликва: -Е, може да не ви става, но я вижте колко хубаво ви виси. Всички от НДСВ изреваха, че Черани не е финансирал НДСВ, но никой не каза кой(камо ли, защо)все пак ... - Обади се, като стигнеш! - Защо? - Защото Максим е на свобода... Смъртта - това е защитна реакция на организма от нездрав начин на живот.