Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Вие не обичате черен хумор? У-у-у-у-! Расисти!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Ученически
Само едно момченце в скаутския лагер "Орле" не се изплаши, когато вечерта в палатката разказваха историята за гроба на колела, защото татко му работеше шофьор на "Зил143".
Ученически
03.10.2017
3,482 прегледа
Следващ →
Още вицове
Доктор към пациент: - Как ви подейства лекарството? - Прекрасно! На сина излекува кашлицата, на мен ми махна болката от кръста, а с остатъка жената изми прозорците.
Пациент се оплаква на доктора от безсъние. Докторът му препоръчва: - Опитайте старото изпитано средство за приспиване - бройте наум овце. - Не става, докторе. Аз съм търговец - като ги изброя, после ги натоварвам на влакове, продавам ги, и после цяла нощ се въртя в леглото и смятам колко данъци трябва да платя.
- Колко полицаи са нужни, за да се смени електрическа крушка? - Седем. - ?!? - Един стои на масата и държи крушката, четирима въртят масата, шести подава новата крушка, а седмият пази да не дойде тока...
Срещнеш ли майстор на меча - покажи му меча си. Ако срещнеш човек, който не е поет, не му показвай стиховете си.
трима приятели се събрали - рибари. Единия с насинено око.Втория със счупена ръка.А третия - напълно пребит. Попитали първия: -Защо ти е насинено окото? -Вчера отивам за риба. Започва да дърпа яко.Не мога да я изтегля.Дръпнах рязко и тя полетя към мен.Цапна ме и ми нарани окото. Попитали втория.Пак същата история. -Само дето мен ме перна по ръката и ми я счупи. Попитали третия: -А ти пък целия си пребит. :(.Защо така? -Вие знаете ли кво е кит?