Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
-Ей, каква тъмница! Нищо се не види. Ти каква си ма, блондинка или брюнетка? - Блондинка, разбира се. - Да не лъжеш? - Я па тоя, че каква блондинка ще съм, ако не лъжа!
Блондинки 3,171 прегледа
Следващ →

Още вицове

След мача с Швеция играчите от националния отбор по футбол са се обадили на своите близки и са казали, че правят всичко възможно, за да се върнат бързо от европейското. Надзирател пита затворник: - Леглото удобно ли ти е? - Да! - Добре, сега ще го сменим. В кафенето влиза човек с куче и сключва облог с посетителите, че кучето ще проговори. Но кучето мълчи. Мъжът плаща облозите и излиза. Всички му се смеят. - Заради теб загубих толкова пари! Защо не проговори? - Ама че си прост! Представи си какви пари ще вземем утре! На един човек му бил много голям (60см) и решил да отиде на една врачка.Тя му казала да намери Блатото на жабите. Там да намери Великата жаба. Да я пита, дали ще се ожени за него.Всеки път когато му откаже ще му се смалява с 10см. Речено-сторено.Питал я първи път. - Жабо, ще се ожениш ли за мене? - Не Оп, смалил му се с 10см.Мисли- 50см, пак е много. - Жабо, хайде ожени се за мене бе! - Няма! Хайде пак с 10см. Мисли пак. - Абе 40см, много бе. Жабо, хайде де, ожени се за мене! - Не бе! Опаля станал 30см. - Абе и 30 е много. Жабо, аде де ,ожени се за мене! - Бе, ти не разбрали, НЕ НЕ и НЕ! В болницата, в стаята на слаботелесните, влиза доктора: - Имам нужда от един от вас, да ми помогне. Кой е най-силен? Дружен отговор: - Пешо, той носи потник!