Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Попитали една блондинка кой е идеалния мъж и отговорът бил: -Хибрид между дебел портфейл и дебел вибратор.
Блондинки 2,250 прегледа
Следващ →

Още вицове

Обажда се потребител на сисадмина: - Изключете ме от вирусите! - Ок! Как ще ви е по-удобно - да изключва компютъра ви от мрежата, или вас от компютъра? В Париж тече културен симпозиум. На вратата стои човек от охраната и проверява пропуските. Към него се приближава старец: - Здравейте, аз съм за симпозиума... - Вашият пропуск, моля... - Знаете ли, аз го забравих в хотела. Аз съм Пикасо... - А, как ще го докажете? Старецът вади един фулмастери и рисува на стената гълъб... - Влезте моля... След известно време към вратата приближава друг мъж. - Аз съм за симпозиума... - Пропуска, моля! - Забравил съм го, но аз съм българският културен министър... - Трябва да го докажете! Ето например Пикасо нарисува ей оня гълъб на стената... - А, кой е Пикасо? - Влезте моля... Понеже стана особено модерно да номинираме нашият любим министър-председател за щяло и нещяло, аз, за да съм в крак с модата, ще го номинирам за почетен председател на Федерацията по художествена гимнастика, заради огромния му опит с ленти, а в миналото и с бухалки... Нещастен зет, борчага, решил да се отърве от тъща си. Приятелите му го посъветвали. - За да изглежда като злополука, купи й един Москвич на старо - ще се пребие с него. След няколко дни тъщата потрошила Москвича, но без даже да се натърти. - Ще ти трябва нещо по-бързичко - рекли приятелите. Вземи една Лада, сигурна работа! След три дни срещат нещастния зет - печален. - Какво става? - И Ладата потроши! А на нея - нищо! - Братче - рекли добрите приятели, ще трябва да се бръкнеш - вземи един ягуар, да ти е мирна главата! След още три дни срещнали вече бившия зет - целият в траур, но ухилен до ушите. - Изяде я! - викнал отдалече борчагата. Три дни я яде, ягуарът му с ягуар, но до шушка я изяде! Чапаев и Петка хванали един от белите. Разпитват го, а той мълчи. - Да му забием клечки под ноктите! - предложил Петка. Речено-сторено. Белият обаче излязъл корав и продължили да мълчи. - Да му подпалим малко ходилата? - дава нова идея Петка. Белият издържал и на огъня. - Слушай, Василий Иванич, я да го напоим хубаво с водка, а сутринта няма да му даваме нищо за махмурлук! - Петка, ние да не сме садисти! - възмутил се Чапаев.