Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Най-ужасяващото нещо е да приемеш себе си напълно.
Бисери 1,605 прегледа
Следващ →

Още вицове

Нали знаете онова по тоалетните: Обърни се наляво, на стената пишело "обърни се надясно", на дясната стена пишело "погледни надолу", а на пода дето пишело "какво се въртиш, няма ли да пикаеш" Ето някои умни фрази които стоят на пода: "Да не си загубил 5 лева че се оглеждаш?" "Стига си се оглеждал, и други чакат" "Да не си чул гола жена да вика за помощ, че така се оглеждаш?" "В тоалетната си, не се оглеждай за камери, няма такива" "Гражданино, от много оглеждане ще се изпикаеш без да си разкопчал панталона" ..в съседната кабинка пишеше... "Щастието е като напикаването. Всички забелязват, само ти усещаш топлината. И ако продължаваш да се оглеждаш, май и ти ще станеш щастливец" "Погледни наляво.." Мутра придружава шефа си в пустинята. По едно забелязва: - Ей шефе, тея тука имат много сняг през зимата! Я виж колко пясък са изсипали! - Докторе, боли ме гърба, под лопатките по-точно - оплаква се мъж. - Пушите ли? - Не. - А пиете ли често алкохол? - Не. - По жени ходите ли? - Не. - Ооо, никнат ви крила! В голям магазин влиза човек с тъмни очила и куче. Питат го: — Господине, какво е това куче? Той отговаря: — Ами сляп съм, това е куче водач. Пуснали го те… Той отишъл в средата на магазина, хванал кучето за опашката и започнал да го върти с всичка сила над главата си… — Ама господине, какво правите? — Оглеждам се наоколо… София. 2068 година. Внук пита дядо си: - А защо нашата страна се казва България? - Защото още като бях малък, в нея живееха българи, внучето ми.