Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На една жена умрял мъжът й. Тя пожелала да го кремират. Като се прибрала вкъщи, излязла на балкона с урната в ръка, отворила капачето, загребала с ръка от праха на мъжа си, издухала го в градината и казала: - Грозна съм била, а? Загребала втори път и отново издухала праха в градината: - Криви ми били краката, а? На третия път издухала всичко от урната и казала: - Не съм можела да духам, а?
Семейни 1,922 прегледа
Следващ →

Още вицове

Връща се мъжа вкъщи и започва да се съблича. Жената казва: - Хич недей да се събличаш, ами върви да набиеш съседа. Мъжът отива отсреща, чуват се викове, бой, след малко се връща и пита: - Набих го, ама я кажи какво направи? А жената: - Ами какво, седя си аз тука вкъщи по цял ден, самичка, скучая... 1. - Добър ден, Теменужка може ли да се обади? - Нямаме такава! - Че посадете си! 2. - Добър ден, Обажда се Хан Аспарух, да сте виждали коня ми? Последва затваряне, а вие отново набирате същия номер, но този път: - Добър ден, обажда се коня на Хан Аспарух, моля Ви се не затваряйте, че много трудно се набира с копито! 3. - Добър ден, идваме да асфалтираме хола. Ние ли да качим валяка, или вие ще дойдете да го вземете? 4. - Добър ден, Иван може ли да се обади? - Имате грешка! - О, извинете! След малко отново се обаждате и казвате: - Ало, Иван се обажда, някои да ме е търсил? 5. - Ало, добър ден, обаждаме се от пощата! Колко Ви е дълъг телефонния кабел? - Амиии, около метър и половина! - Ми, стига Ви да се обесите! 6. - Ало, пожарната ли е? - Да, кажете! - Имате ли студена вода? - Да, разбира се! - Тогава си измийте добре краката! - Келнер, в супата ми има муха, бихте ли ми казали какво означава това?! - възмущава се клиент. - Съжалявам сър, не съм гадател. Жена казва на мъжа си: - Скъпи пусни ме на море моля те. Искам да отида ей така самичка и да се отпусна - обещавам че през цялото време ще си мисля за теб! - Не може ли да си стоиш тук до мен и да си мислиш за морето? Не е ли едно и също? Две приятелки си говорят: — Как изкара вчера? — Ами странно.. — Защо? — Защо ли? Моя ме покани на ресторант. Чак на четвъртата бутилка вино разбрах, че не празнуваме Свети Валентин, а Трифон Зарезан…