Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Какво е наглост? - Да бутнеш баба си по стълбите и да я питаш къде отива.
Черен хумор 2,630 прегледа
Следващ →

Още вицове

Младо момче от богато семейство решило да се прави на playboy. Купува си лъскави дрешки, ролекс и Ламборджини и отива в скъп бар. Поръчва си най-скъпото уиски и чака мацки. До него на бара седи смачкан беден човечец и дълго смуче най-евтината бира, но най-хубавите момичета само на него се лепят и не зачитат нашия човек. Станало му любопитно на нашия и пита бармана: - Абе, какво толкова има тоя сиромах, та най-готините парчета са край него? - Бе, и аз не знам. По цял ден виси тука на една бира и си ближе веждите. Срещат се два охлюва, единият без черупка. - Какво е станало с тебе? - пита черупчестият охлюв. - Тихо! Избягах от къщи... Студент влиза на изпит при възрастен професор. Студента не знае нищо и му предлага сделка - ако професора отговори на неговия въпрос го къса, ако не - му пише три. Студента пита: - Кое е това което е законно, но не е логично; кое е това което е логично, но не е законно и кое е това което нито е законно нито е логично? Професорът не отговаря и пише на студента три. Влиза следващият студент и професорът му задава същият въпрос. Студента отговаря: - Законно е но не е логично, че имате млада съпруга; логично е, но не е законно, че тя си има любовник и не е нито законно нито логично, че току що писахте на любовника й тройка! - Имаш ли приятели? - Да, разбира се - 85, а от двама още чакам потвърждение... Един мъж звъни по телефона: - Ало номер 390 050 ли е? А отсреща му отговарят: - Не! А той: - Ами като не е защо вдигаш да ме набутваш бе?!