Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ha оживена софииска улица стои негър и си пийва прясно мляко направо от пликчето. Стар шоп се спира, заглежда го и накрая тежко отсича: - Нема да помогне!
Расистки 5,268 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Скъпа, какви са тия татуировки на гърдите ти? - Бившите ми гаджета. - Ама защо си ги татуирала там? - Представи си само какви ще им са физиономиите след 20 години... Ако Ви болят петите.. Намажете се с АнтиНепукоПетин ДОЛИ ПАРТЪН- Ако искаме дъга, трябва да се примирим с дъжда. Летели американеца,африканеца и Бай Ганьо в самолет.По едно време африканеца си изкарал ръката през прозореца и казал: -В момента летим над Африка. -Как разбра?-попитали го останалите. -Ами ето,откъснах ви по един банан. След около един час американеца си изкарал ръката през прозореца и казал: -Летим над Америка. -Как разбра?-го попитали. -Ами защото пипнах Статуята на Свободата. След около още един час,този път Бай Ганьо си изкарал ръката през прозореца и ухилено казал: Намираме се в България. -Как разбра? -Току-що ми откраднаха часовника Вчера ми се случиха 4 гадни неща... 1: Гаджето ми каза да спра да играя на игри. 2: Скъса с мен. 3: Блъсна я автобус 4: Взеха ми книжката за автобус