Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо си толкова тъжен? - Жена ми заминава за 3 седмици. - Е не мога да те разбера... - Ако не изглеждам тъжен тя може да размисли и да не замине!
Семейни 3,344 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какво си мислят учителите на 15-ти септември? - Защо всеки път цветя, не може ли някое левче... - Докторе, откакто ги пия тези хапчета, много съм добре. Да чукна на дърво... Да? Влез! Нане и Вуте трябвало да убият селския бик! Решили да го халосат с 10-килограмов чук по челото. Нане казал: Аз съм хуманист и не мога да го гледам докато го удрям. Затова Вуте ти го дръж за рогите, аз ще си сложа един чул на главата и ще го халосам. Ударил Нане първи път - свалил чула, а бика си стои?! Ударил Нане втори път - свалил чула, а бика си стои?! А на третия път Вуте му вика: Ако ме халосаш още веднъж по главата, да знаеш че ще опущим бико... Гонзо копае в градината. Доближава го Миланов и пита: - Какво търсиш? - Корен квадратен. От вчерашната домашна. Ама само кръгли ги вадя! - Добре си ти. А на Гошо Христов са му дали за домашна работа един член да го направи на многочлени. И преди малко го гледам - точи един нож и тихо плаче... Истински надпис в заведение( срещу завод "Електроника"): Алкохол на лица под 18 години се сервира само ако са с придружител!