Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Винаги бъди малко по-добър отколкото е необходимо.
Бисери 3,454 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Кажете, бихте ли искали вашите деца да приличат на Вас? - Не! За какво са ми идиоти в семейството! Бай Иван за първи път ще ходи в София. Не бил излизал от село цял живот. Като се върнал, комшията Пешо пита: -Е, как е големият град? -Хмм, нищо особено, много народ, много коли, ама са малко нервни! Влязох да ударя една ракия в някаква кръчма, вътре лъскаво, скъпо, едно младо, голичко, на една сцена половин час се мъчи да отскубне железен колец, като тия, дето ги слагам за доматите. Дърпа, гъне се, не издържах, скочих и го отскубнах и едно младо, яко ме изхвърли от кръчмата, даже не си платих ракията. - Мими, какво правиш? - Уча по история. - А, за кого учиш? - За Наполеон. - И, какво за него? - Ами, къде е умрял... - И къде е умрял? - Ами на Света Елена... - Господи, какви мръсотии учат децата сега в училище!!! През 2012 година ще има три петъка 13-ти(през 13 седмици ще са:-) и един край на света. Какво трябва да направиш, за да светнат очите на една блондинка? Да и пъхнеш фенерче в ухото!