Рускиня, англичанка и китайка се обяснават в любов на приятелите си в планината.
Рускинята казала:
- Обичам те!
Ехото отвърнало:
- И аз те обичам... обичам... обичам...
Англичанката казала:
- I love you!
Ехото:
- I love you... you... you...
Китайката тазала:
- Gjgshfcf gjdhdqj!
Ехото:
- Какво е това, по дяволите?
Питали едно момче:
- Имаш ли майка?!
- Ми не, прегази я багер!
- Ами баща?!!?!
- Не, нямам и него го прегази багер!
- Ами баба или дядо?
- Пак нямам, и тях ги прегази багер...
- Чичо, леля, брат, сестра ....?!?!
- Ами и тях ги прегази багер !!!!
- Е какво имаш тогава?!
- Е как какво ... ? Имам багер ?!? :)