Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Въпрос:Защо блондинката е поставила перденца на монитора си? Отговор: защото компютъра има Windows.
Блондинки 3,215 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какво ще пиете: бира или водка? - О, да, разбира се! Летял си Батман из Готъм Сити и гледа на един небостъргач - Жената Котка, разкрачена, без гащи, опряла се на лакти и пъшка. "Е сега ми е късмета", помислил си Батман. Засилил се, в движение разкопчал гащите, извадил атрибута и аха да се наниже на Жената Котка, надянал се на нещо много по-тясно отколкото очаквал. "Уф!" изпъшкал Батман. "Ох!" изпъшкал Невидимия Човек! - Деца, – пита учителката, – кой ще каже какви пари имат американците? Гошко? — Долари, госпожо. — Правилно! А какви пари имат французите, Марийке? — Франкове, госпожо. — Точно така! А ние какви пари имамe, Иванчо? — Ние нямаме пари, госпожо!!! - Скъпа, каня те на вечеря на свещи, която неусетни ще премине в закуска! - Цялата нощ ли ще ядем? На опашка за храна в стол. Виетнамски студент излива в бързината супата си върху невинно пребиваващ до него юначен българин. Студентът: - Извини се! И поел към масите. Юначагата премигнал два-три пъти и промълвил: - Извинявай! И започнал да се бърше. Доприпква в този момент виетнамчето: - О, сбъркал дума: извинявай!