Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Прибира се вкъщи мъжът: - Жено взел съм страхотна трева, аре с мене на балкона да се напушим! - А-ааа, не ща. Ти върви сам! Мъжът пуши първата цигара... уаууууу едно огнено кълбо минава по небето... Пуши втората... пак едно огнено кълбо минава. Мъжът се чуди кво става. Пуши и третия joint... пак същото кълбо. Влиза той вкъщи: - Жена, ако знаеш кво видях на балкона... три огнени кълбета! - Кви огнени кълбета бе, ти от три дни седиш на балкона!
Семейни 1,955 прегледа
Следващ →

Още вицове

Въпрос: Защо борците карат бързи коли? Отговор: За да не забравят къде отиват. Доктора: - Чакайте, не съм ви казвал да кажете "уаааау" - Разбира се че не, просто видях сестрата. Майката инструктира малкия си син: - Като дойдат гостите, ако ти се причишка, няма да ми викаш: "Мамо, чишка ми се", а ще вдигнеш ръка, както правите в училище! - Добре, мамо. Идват гостите. По някое време малкият вдига ръка и когато майка му го забелязва, добавя: - И ми се ака! Арнолд Шварценегер пътувал в претъпкан автобус. Жена стояща зад него го попитала: - Господине, ще слизате ли на тази спирка? - Да, ще слизам. - А тези пред вас? - И те, но още не знаят. Направили си горските животни кафене.Отишъл един ден заека и си поръчал кафе и кифла.Наложило му се да ползва тоалет и като се върнал кафето му било изпито!Заека много се ядосал и нервно и заплашително започнал да пита:"Кой ми изпи кафето,бе?А?Кажете кой беше?"Станала мечката и казала:"Аз бях?И к’во?"И заекът уплашено й отговорил:"Ем що не изяде и кифлата?"