Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мъж си събирал гъби в гората. Насреща му една бабичка с пушка. Тя го погледнала подозрително и му казала: - Ти к`во? Май искаш да ме изнасилиш, а? - А, даже не съм си го и помислил. Бабата заредила пушката прицелила се в него и казала: - Ша си го помислиш, ша си го помислиш.
Разни 2,049 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лъва разпоредил всички в гората да пазят тишина защото щял да спи. Всеки който дръзнел да наруши покоя на Царя щял да бъде изяден. Легнал задрямал ..... и БУМ Стреснал се Лъва , огледал се -Сигурно ми се е причуло. помислил и задрямал отново И пак БУУУМ този път скочил и тръгнал разярен да дири злосторника На една поляна гледа Слона Е*е една маймуна и около него трупве на други маймуни. -Кво правиш бе Слонеееее ? ? -Шъ извиняяш Лъве , аз тихо ги е*а , ма като се празна се пукат. Мъж отива към прозереца, отваря щорите и казва на жена си: - Не ти ли се струва, скъпа, че днес е един прекрасен ден? Жената: - Какво искаш да кажеш с това, скъпи? - Спомних си, какво казваше. - Какво? - Че един прекрасен ден ще си събереш багажа и ще си заминеш от мен! Сложиха му фланелка на "ЦСКА", шапка на "Славия" и го пуснаха в сектора на агитката на "Левски"! Гледайте по "Канал 1" - "Последният екшън-герой 4"! - Защо забраняват продажбата на алкохол в изборния ден? - Защото в никакъв случай не е празник за обикновените хора. *** - Чу ли, че пак ще има избори? - Дреме ми, аз си пия вкъщи. *** В деня за размисъл рязко скочиха продажбите на спиртни напитки... *** Поради слабата избирателна активност за следващите избори се обмисля освен забраната за алкохол да има забрана за ходене за гъби, лов, риболов, гости и т.н. *** - Здрасти, Пешо! Хайде да ходим да гласуваме, а после да пием по бира на теферич! - Заради изборите не сервират бира, ела в нас да пием ракия. Така Пешо и Иван не гласуваха, но пийнаха. В училище: - Иванчо, колко е 7 по 12? - Не чувам нищо, господине! - Колко е 7 по 12? - Нищо не мога да чуя от тук, говорете по-силно! Даскалът се нервира: - Не ме мотай, дай си сменим местата да видиш. Сменят се и Иванчо от учителското бюро казва: - Господине, кога ще престанете да се промъквате вечер при сестра ми? Учителят: - Вярно, от този чин нищо не се чува.