Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Върви си един наркоман през парка. По едно време отнякъде изскача един слон и го удря по главата. Той пада, става зашеметен и продължава. След малко изскача един кон и пак го удря, а той пак пада, става зашеметен и тръгва. И така няколко пъти с най-различни животни случката се повтаря. Наркоманът най-накрая се учудил и спрял. В този момент иззад едно дърво се появил един вбесен мъж, който почнал да крещи: - Мама ви наркоманска, защо като се надрусате все на моята въртележка налитате, бе гадове?!
Разни 1,759 прегледа
Следващ →

Още вицове