Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Говорят си двама стари евреи: - Имало едно време Римска империя… Императори, Гай Юлий Цезар, това-онова… И имало и евреи. - Така си е. - Имало и Френска империя… Наполеон, тоя-оня… И пак имало евреи. - Да, вярно. - А после - Съветски съюз, Ленин, Сталин, СИВ, Варшавски договор… И пак евреи. - Така де, ама какво искаш да кажеш? - Ами мисля си - ето, нашите стигнаха до полуфинала.
Разни 1,134 прегледа
Следващ →

Още вицове