Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Не харесвам аудиокниги. Моят вътрешен глас се вбесява, когато някой друг ми чете.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
Учителката задала въпрос в час: -Дайте пример за международно сътрудничество? Иванчо вдигнал рака и казал: -Китаеца и Азис,Румънеца и Енчев.
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,484 прегледа
Следващ →
Още вицове
Изпит в казармата. - От какво е направен затворът? - От легирана стомана! - Много добре. А от какво е направена рамата на затвора? - От легирана стомана! - Неправилно! - Ама как така... - Не отговаряй! В книгата си е написано "от същия метал!"
Семейна двойка при сексолог. Жената казва: - Докторе, мъжът ми страда от преждевременна еякулация. - Така ли, господине? - Не е вярно, не страдам, на мене не ми пречи. Тя страда.
Малкият Иванчо след училище минава покрай дядо и баба и спрял да ги види. Те му се радват, а той се оплаква на дядо си: - Дядо, днес на урока по химия без да искам си оцапах пръста с нещо от едно бурканче и сега не мога да си свия пръста. - Иванчо, ако ми донесеш следващия път малко от това нещо, ще ти дам 5 лева. Иванчо на следващия урок по химия свил бурканчето и го занесъл на дядо си. След няколко дена дядо и баба идват на гости у Иванчови, дядо носи домашна ракия, баба направила хубава баница, седнали големите да се почерпят в хола, а дядо вика Иванчо в кухнята: - На ти моето момче хубаво тези 50 лева. - Ти нали каза 5 бе дядо! - Аз давам 5, останалите баба ти ги даде...
- Това е прекалено! - крясва Мая, след като се връща с бебето от родилния дом. - Кое, скъпа? - Ами, моето бебе прилича на твоята секретарка!
Учителката задава на децата, да напишат съчинение на тема "Какво ще направя, ако имам един милион". "Ще нахраня всички бездомни кучета" - мисли си Марийка. "Ще помогна на пенсионерите" - пише Гошко. "Ще построя голям балон и ще дам на всички да се повозят на него" - мечтае си Танчето. Учителката върви между чиновете и изведнъж вижда Иванчо седи и зяпа през прозореца. - Ти що не пишеш, бе, Иване? - Да не съм луд? Имам един милион и ще седна да работя нещо!?!