Младеж изпратил за празниците подарък на любовницата си дамски килоти. На единия крачол пишело: "Честита Коледа", а на другия - "Честита Нова година!"...
Момичето му писало:
- Заповядай между празниците!
Двама пияници искали да отидат до съседното село, за да си довършат "партията".
Видяли едно такси и попитали шофьора колко ще им вземе до там, таксиджията отговорил, че за 15 лева ще ги закара. Пияниците казали:
- Амии... ние имаме само 10 лева..
- Еее, момчета какво да направя, и аз трябва хляб да ям все пак!
- Е, че върви яж, ние ще те изчакаме!