Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Добре ли взех слалома? - Прекрасно! За това време някой по-добър скиор щеше да се изкачи до върха.
Разни 1,623 прегледа
Следващ →

Още вицове

Обичам работата! Мога да я гледам с часове. Какво е това: мъничко, черничко, чука по стъкло? Детенце във фурната! реална обява за работа от jobs.bg jobs.bg - Търсите Работа? - ОВЧАР - линк ======== - Добър ден! Аз съм за работата, като овчар... - CV носите ли? - Не. - Не ставате значи... ======== обява:Изготвям професионално cv-та на професионални овчари... ======== Учи сине, че ако не можеш да си пуснеш документи по интернет и овчар не можеш да станеш... ======== Оказа се, че това е най-четената обява в jobs.bg. А най-много подадени документи има изпратени от проксито на bas.bg.. ======== - Добър ден! За обявата, имам снимка в цял ръст, но съм без гегата.. ======== На интервюто много кандидати бяха отхвърлени, защото изполават израза "Бечи, бечи.." вместо правилното: "Back,back.." Иванчо се прибира от училище: - Мамо, Татко, мисля, че няма да е здравословно ако ми видите бележника!- Взимат го, гледат, а там: три шестици! Всички припадат. - Нали ви казах, че няма да е здравословно! Разговор между ловци: - Как разбра, че онази мечка е стръвница? - По погледа - същият като на жена ми!