Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Кой е там? - Пощальонът. Нося ти призовка. - Ама аз вече съм изслужил. - А сега и ще излежиш.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Новини от 2008 година: Днес при специализирана акция на НСБОП бе заловен опасен киберпрестъпник. В дома му е заловен компютър в работен режим - четял е детски приказки. По случая се води следствие.
Разни
03.10.2017
1,582 прегледа
Следващ →
Още вицове
В съда, съдията пита обвиняемия: - Кажете сега, защо убихте тъщата си? - Беше нещастен случай. Както си седяхме в хола и на нея започна да и тече кръв от носа... и аз за да спра кръвта я стиснах силно за врата...
Всеки има право на грешка, но да живееш с тази грешка цял живот е подвиг.
Пази се от човек, който упорито работи, за да научи нещо, научва го и разбира че не е станал по-умен. Той е изпълнен с убийствено презрение към хората, които са невежи, без да са положили особен труд.
Момиче се връща вкъщи след училище: - Мамо, днес в класа дойде гинеколог и ни прегледа всичките. Оказа се, че в целия клас има само една девствена. - Хм, надявам се, че това си била ти? - О, не - учителката.
Влак върви по релсите с висока скорост. Изведнъж излиза от релсите и тръгва през полето. Началникът на влака се обажда на машиниста: - Къде ръгна през полето, бе. За тебе релси нема ли? - Има, началство, ама на релсите имаше човек... - Е кво като има човек, газиш го и продължаваш.. - Е гази го, ама той бега през полето..