Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Между приятелки: - Такива принцове се навъдиха последно време, че е по- добре да се омъжиш за белия кон...
Разни 2,219 прегледа
Следващ →

Още вицове

След няколко неуспешни опита да разреже месото си, клиентът вика келнера: - Вземете печеното обратно! - Не мога, сър! Издраскали сте го... - Тате! Днес в училище казах, че ще бъда миньор! - Браво на теб! Точно си мислех да ти подаря една мина. Един младеж, забърсал една девойка в дискотеката и се прибрали в тях, обаче девойчето нямало цици и се притеснявало, та рекло: - Загаси лампата, че аз от кръста нагоре съм като новородено. Младежът са засмял и й казал: - Няма проблеми, то аз от кръста надолу съм като новородено. Загасил лампата, девойката като пипнала между краката му и почнала да пищи, светнала лампата и го попитала: - Нали каза, че от кръста надолу си като новородено. А той: - Еми да, 3 кила и 50 сантиметра. Стоят си значи една компания борчета на една маса и се разплули като желета. По едно време звъни някакъв мобилен телефон. Единият от борците вдига и казва : - Да... кажи миличко ..трябват ти пари да излезеш по магазините?...хм..1000 марки...няма проблеми, нали знаеш къде са парите - вземи си! - и затворил. Обаче след малко пак се звъни по същия телефон. Отново вдига нашия човек и казва: - Да...кажи миличко...трябват ти пари да отидеш на почивка?... хм ... 50 000 марки казваш?...няма проблеми, нали знаеш къде са парите - вземи си! След 10-ина минути се звъни отново: - Да ... кажи миличко ... трябват ти 100 000 марки да си купиш перлена огърлица?!?.. хм...няма проблеми, нали знаеш къде са парите - вземи си! Нашият човек затваря телефона и се замисля, а после изтърсва: А бе пичове, на кой е тоя телефон, бе?...... В килията влиза нов затворник: - Привет, пръчове! Всички скачат и се нахвърлят върху него, спукват го от бой. След това му обясняват, че в затвора най-обидните думи са "пръчове" и "пуяци". - Та да бяхте ми казали - оплаква се новият. - А не да ми се нахвърляте като пуяци...