Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Надпис на вратата на къща: "Кучето не е зло. Но има много слаби нерви."
Разни 1,251 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две блондинки се возят в кола.Изпреварил ги някакъв шофьор и им давал знаци, че нещо мига. Те спрели и решили да проверят. Едната застанала пред колата, а другата започнала да включва и изключва копчетата от арматурното табло. Тогава тя попитала другата: - Работят ли мигачите? А другата отговорила: -Работят, опа не работят, а, пак работят, пак не работят!!! Вълкът се надвесил над бабата на Червената шапчица и казал: - Ще те ям! Избирай с какво - с кетчуп или с горчица? - По-добре с телевизора, че след малко ми почва сериала. - Късогледство? О, Боже! Докторе, това сигурно означава, че за мен с футбола е свършено! — Успокойте се. Все пак, можете да бъдете съдия… Яко пиян човек върви по улицата - с единия крак ходи на тротоара, а с другия на пътя. Спира го полицай: - Ще трябва да ви задържа за появяване на обществено място в пияно състояние. - Сигурен ли сте,че съм пиян? - Абсолютно! - Слава Богу! А аз си мисля, че съм станал куц! Жена среща своя приятелка, която имала много деца, и която не била виждала от сто години. - Здравей, как си, продължаваш ли да раждаш деца всяка година!? - О, не, всичко това свърши, купих си слухов апарат! - ??????????? - Ами преди беше така, щом си легнехме и мъжът ми питаше - "Е, какво, ще спим ли или какво?" И аз винаги: "Какво?"