Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пиян мъж се явява по обява за за познанство. Отваря жената и той почва: -Дой -дох... ъц... за обяяяяява -та... -Господине, ама вие сте видимо пиян, воните на цигари... сигурно и по жени ходите... В обявата пишеше да не пие, да не пуши и да не е женкар. Вие сте точно обратното! -Ми да де! ... ъц... Дойдох да ти кажа да не разчиташ на мен
Разни 1,883 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена отива при жена -сексолог и се оплаква, че мъжът й не й обръща никакво внимание. Докторката моли мъжa да отиде сам. - Вие, докторе, като жена ще ме разберете - разказва мъжът. - Сутрин вървя по улицата, срещам пощальонката. "Е вестника ли да Ви дам, или какво? ". - казва тя "Разбира се, или какво. " - казвам аз. Сядам в автобуса и отивам на работа. Контрольорката ми проверява билета: "Вие билета ли ще си показвате, или какво? ". "Разбира се, или какво. " - казвам аз. На работата секретарката ме пита: "Да Ви дам ли това, което съм разпечатала вчера, или какво? ". "Разбира се, или какво. " - казвам аз. И така през целия ден - със сервитьорката, с полицайката, с продавачката и даже с моята началничка. Вечер, когато се прибера в къщи вече не ми е до жени. - Мм, да. Случаят е сложен. Ще Ви лекуваме ли, или какво? Ако всички са срещу теб, значи шофираш в насрещното... Най-добрите често умират от собствената си ръка, просто за да се махнат. А тези, които остават, така и не могат да разберат защо му е притрябвало на някой да се махне от тях. Една жена се оплаква на лекаря си, че мъжът и вече е съвсем безучастен в леглото. Лекарят и дал шишенце хапчета и казал да слага по едно в питието му преди лягане и всичко ще се оправи. Вечерта жената сложила едно хапче в питието на съпруга си, въпреки че не и се вярвало много, че ще има ефект. Но за първи път от много години тази нощ се любили. На сутринта жената сложила две хапчета в кафето на мъжа си и вечерта била наистина прекрасна. На другия ден тя си казала: "Какво пък толкова да му мисля?!" И изсипала цялото шишенце. След няколко дни лекарят се обадил да провери какво е положението. Синът вдигнал телефона. Лекарят попитал как са, а момчето отговорило: - Мама е мъртва. Сестра ми е бременна. Мен ме боли задникът, а татко е навън в градината и гони кучето... - Имате ли тоалетна хартия? - Не. - Хм, а салфетки някакви? - Също нямаме, - след малка пауза, добавя: - затова пък имам голям избор от свежа преса.