Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо един мъж изхвърлил будилника си през прозореца? - За да види как времето лети.
Разни 1,757 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мутра отива в туристическа агенция. - Какво ще обичате? - Ще ми се малко да си почина, ама ми трябва нещо по-така… - Какво ще кажете за Бахамските острови? - Не. Там вече ходих. Иска ми се нещо по-специално, да се отвлека от ядовете, от работата. - Малко ски из Алпите? - Не. И това съм го правил. - Знам, какво ви е нужно - сафари! - Това какво е? - Ще се повозите на джип, ще постреляте… - Че то все едно, че съм на работа! Българ чете статистика във вестник, че на всеки един час в Ню Йорк един човек е блъсван от кола. Българ си мисли: — Горкият човечец… - Кети, хапни си парченцето торта. - Благодаря, Жоро, но не искам. - Хапни де! Вкусно е! - Не, благодаря, вечер сладко не ям. - Моля те! - Ама Жоро, аз сладко по принцип не обичам. - Яж тортата, глупачко! Там има пръстен, искам да се оженя за теб! Богат плейбой едновременно ходел с три момичета. Искал да се задоми, но не можел да избере на коя от трите да направи предложение. Затова решил да ги подложи на изпитание. Щял да даде на всяко момиче по пет хиляди долара и да види какво ще направят с парите. Първото момиче ги изхарчило за нови дрехи, прическа и прочее. То му казало: - Исках да ти харесам, защото много те обичам. Мъжът се впечатлил. Второто момиче купило стикове за голф, компактдиск плеър, скъпо кожено яке и широкоекранен телевизор и му ги подарило. - Това показва, че много те обичам - заявило то. Мъжът се впечатлил. Третото момиче вложило парите на стоковата борса, устроило първоначалната си инвестиция и му върнало петте хиляди долара... Плюс лихва. После реинвестирало остатъка за бъдещето, защото много те обичам". Мъжът се впечатлил. Явно изборът между трите щял да е труден. Няколко дни мислил и накрая стигнал до единственото рационално заключение -избрал момичето с най-големите цици. Един каубой препускал със своя кон. Насреща му еднометров трап: - Аз съм каубой, аз ще го прескоча!!! - и го прескочил. Насреща му обаче четириметров трап: - Аз съм каубой, аз ще го прескоча!!! - и го прескочил. Но този път насреща му осемметров трап: - Аз съм каубой, аз ще го прескоча!!! Този път обаче конят се намусил и казал: - Ти си каубой, ти си го прескачай!!!