Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Истинска история: Сега завършващ студент по медицина, вземайки лекарската си диплома, ми казва: - С удоволствие бих останал в България, ако ми се отвори такава възможност!
Лекари 3,474 прегледа
Следващ →

Още вицове

Българите се възползвали от тежките брони на латинските рицари, и ги принудили да потънат в блатото... Из класно по история - Дъще, не искаш ли да изпееш нещо на гостите? - Благодаря, не трябва, ние вече тръгваме. - Нещо бавно тръгвате. Съдията: - Защо изхвърлихте съседа си през балкона? Обвиняемият: - Никакъв съсед не съм изхвърлял, господин съдия, а само гардероба, защото почна да скърца през нощта... И ме събуди. На автобусна спирка чакат един старец и многочленно семейство. Идва автобуса, но не успяват да се съберат всички. Трябвало двама да останат и решили да са дядото и мъжът от семейството. Тръгнали те да вървят пеш, обаче стареца нали бил с бастун и почуквал с него по земята. По-младия се изнервил и му казал: -Абе дядка, ако беше сложил една гумичка там на бастуна сега нямаше да се чува така дразнещо! -Моето момче, а ти ако се беше сетил да сложиш гумичка на бастуна сега щяхме да сме в автобуса. Турчинът си купил мотор и решил да повози Бай Ганя. Качили се двамата и турчинът вдигнал 100 км/ч и попитал Бай Ганьо: - Бай Ганьо, напика ли се? - Не. Вдигнал 150 км/ч. - Бай Ганьо, напика ли се? - Не. Вдигнал 200 км/ч. - Бай Ганьо, напика ли се? - Да. На другия ден Бай Ганьо си купил мотор и решил и той да повози турчина. Качили се, Бай Ганьо вдигнал 100 км/ч и попитал турчина: - Напика ли се? - Не. Вдигнал 150 км/ч. - Напика ли се сега? - Не. Вдигнал 200 км/ч. - Напика ли се вече? - Да. - А сега се и насери щото немам спирачки.