Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учени твърдят, че структурата на тялото и мозъка на шимпанзето се покрива на 70 процента с човешката, а на свинята в сравнение с човека на 70 процента съвпада по състав на кръвта, хромозоми и т.н. То ако кръстосаме маймуна и свиня, ще се получи ли човек? Пристигна и отговор: - Ще се получи 1,4 човека!
Разни 1,834 прегледа
Следващ →

Още вицове

Какво е матриархат? - Матриархат е, когато жената се обръща към стената и захърква, а ти целият в сълзи, взимаш децата и заминаваш при баща си... Урок в шести клас на тема "асоциации". Учителката пита: - Руменчо, като ти кажа "тухла" за какво се сещаш? - Ами за строеж, госпожо, майстори и т.н. - Добре, Руменчо! Ами ти, Марийке, като ти кажа "тухла" за какво си мислиш? - Ами за куб, госпожо, нали има същата форма! - Правилно, Марийке! Ами ти, Иванчо, за какво си мислиш, като чуеш "тухла"? - Ами…. за чукане, госпожо! - Как така за чукане бе, Иванчо? - Ами, госпожо… аз само за това си мисля! Върви слепият Джо из градината си и събира ябълки. Напипва ябълката с ръка, вдига я, и я слага в кошницата. Напипва, вдига, слага в кошницата. Изведнъж в ръцете му попадат нечии генитали. Слепият Джо пита: - Кой си ти? Тишина. Слепият Джо хваща гениталите по-здраво: - Кой си ти? Отново тишина. Джо стиска гениталите по-силно: - Пак питам, кой си ти? В отговор се чува стон: - Аз! Джо стиска още по-силно: - Кой аз? Тишина… - Кой аз? стиска още по-силно. - П-педро. - Кой Педро?! стиска с две ръце Джо. Тишина… - Питам, кой Педро?! и още по-силно стиска… - Н-немият П-педро… Новоизлюпено змийче пита брат си: - Абе братче, ние отровни ли сме? - Откъде да знам?!?!?! - Питам, щото си прехапах езика! Две ескимосчета отишли на небето.... Свети Петър: - Ще си казвате ли греховете или аз да питам? Ескимос 1: - Абе, има ли, Свети Петре, бели жени? Свети Петър: - Има, разбира се!? Ескимос2: - А, има ли, Свети Петре, черни жени? Свети Петър: - Има и черни?! Защо? Ескимос1: - А, има ли такива, дето отпред са бели, а отзад черни??? Свети Петър: - Ее, такива няма...!? Ескимос2: - Видя ли бе, тъпак, казах ли ти, че сме ебали пингвин!!!