Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
“Това, че съм блондинка, не означава, че трябва да ми се повтаря по пет-шест пъти… стигат ми и два пъти”.
Блондинки 3,111 прегледа
Следващ →

Още вицове

Директор задява секретарката в кабинета си. Тя никак не се опъва. Той вдига полата й, разкрачва я, сваля гащите и го вкарва. След известно време тя пита: - Другарю директор, вътре ли е вече. - Ама разбира се - отговаря той. - Аууууу колко е голяяям! Две блондинки приказват: — Забелязала ли си, че когато се съберат няколко жени, си говорят предимно за мъже? — Да, наистина. — Значи вярно е това, което мъжете смятат, че жените винаги си говорят за глупости! Влиза един пияница в ресторант. Поръчва си няколко водки. На петата келнерът го пита: - Господине, 5 водки са малко много. Как ще се приберете вкъщи? - Еййй, момче, не се притеснявай - с кола съм. - Каква е перфектната първоаприлска шега? - Да излъжеш някого, че е спечелил "Пълна промяна" и да го заведеш в клиника за смяна на пола. Прибира Иванчо от училище и започва да разкава на майка си: - Мамо, днес учихме за животните и как си приличаме с тях. Примерно ти си кравата, аз съм теленце и тате е бика. - Браво запомнил си, но малко уточнение тати е вол, бика е през две преки от тук ....