Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На кръчмаря в едно село мечока му изял телето и кръчмаря се ядосал намерил най-добрия ловец и му казал отиваш в гората убиваш мечока и една година ядеш и пиеш за моя сметка в кръчмата. Ловеца се съгласил заредил пушката отишъл в гората намерил леговището на мечока решил че мечока е вътре гръмнал два пъти обаче след като гръмнал една лапа го потупала по рамото , обръща се ловеца и гледа мечока а мечока му казал: -Сега какво да те правя да те изям ама не съм гладен сега изядох телето на кръчмаря най-добре да ми направиш една свирка. Ловеца кво да прай навел се свършил работата и мечока го пуснал. Върви си ловеца към селото и си мисли, сега мечока ще разправя какво направих из селото и ще ми се разнесе славата и решил да се върне и да убие мечока. Заредил пак пушката той върнал се до леговището на мечока пак гръмнал 2 пъти и пак една лапа го потупала по рамото обръща се ловеца и гледа мечока а мечока му казал с доволна усмивка : -Абе аз знаех че ще ти хареса ама .....
Животни 3,291 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стои умислен човек в кръчма на чаша ракия. Влиза друг и го пита защо е притеснен. - Доих кравата му отговаря първия. - Е и? - Ами докато я доих, тя ритна с левия крак менчето и разля млякото. Ядосах се, взех един сезал и и вързах левия крак за левия стълб на обора. Продължих да доя а тя ретна с десния крак и разля млекото. Вързах и го с друг сезал за десния стълб на обора и продължих да доя. Тя пък завъртя опашката, удари менчето и пак разля млякото. Взех столчето, сложих го зад нея, качих се и вдигнах опашката и за да я вържа на гредата, ама забравих сезал. Измъкнах си колана и таман и вързах опашката ми паднаха гащите и влезна жената. Как да и обясня, че се е разляло млекото? Сутрин. Мъжа махмурлия. Жената: - Скъпи, няма да питам, къде си бил... - Разкошна си... - Даже нямам да питам, с кой си бил... - Златна си... - Само за едно ще те помоля - Какво? - Сега вече всички пари за домакинството ще ги пъхаш в моите гащи?!!! Един пенсионер се хвали на друг: - Научих страхотна диета за полова потентност. - Каква? - заинтригуван пита другият. - Сутрин чай и боб, на обед чай и боб, вечеря - чай и боб. - И кой ти я каза? - А, едно войниче. Казах на едно момиче, че си изрисувала веждите прекалено високо. Изгледа ме доста учудено. Съпруга към мъжа си: - Какво ще правиш без мен? Съпругът си помисли: "Ще да правя секс, когато поискам, ще пия, ще пуша, ще ходя на риба..." - но кой знае защо в хода на съдебното заседание, той заяви: - Скъпа, вероятно ще умра от скука!