Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Добър ден, деца! Аз съм новата ви класна ръководителка. Казвам се Мария Иванова и съм фенка на BMW. А сега нека всяко от вас, деца, се представи по същия начин! - Аз се казвам Петърчо, и съм фен на BMW. - Аз се казвам Асенчо и съм фен на BMW. - Аз се казвам Марийка и съм фенка на BMW. Стигнали до Иванчо. - Аз се казвам Иванчо и съм фен на OPEL. - Как може!? Защо не си фен на BMW? - Мама е фенка на OPEL, тате е фен на OPEL, приятелите ми са фенове на OPEL – и аз съм фен на OPEL. - И какво от това? Ами ако майка ти беше простит*тка, баща ти нарк*ман, а приятелите – ге*ове, тогава? - Е, тогава щях да съм фен на BMW.
Ученически 3,939 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама мъже по съседски се събрали по ракиено време. Пийнали порядъчно и единия казал: - Комшу, та питам нещо, аз сега оправих жена ти, къф ти се падам? Другия са замислил, почесъл по главата и отговорил: - Квит сме! Дяволът отива да се оплаква на Господа: - Господи, спасявай ме! - От какво бе, Дяволе? - Ами в ада се появи един маниак на Doom, изтрепа ми сума дяволи, и мен искаше да ме коли с автоматична резачка! - Че откъде е взел резачка в ада? - Мани, мани… На четвърто ниво намерил тайна врата… Млад мъж се прибира мъртво пиян. Майка му го вижда и го пита: - Сине, защо не пиеш само докато ти е сладко? - Ох, то хубаво докато ми е сладко, ама от де толкоз пари, ма мамо... Един студент отива на изпит, но не бил подготвен.Изпитващият му задал темата, а студента му казал: -Съжалявам господине, но нищо не знам. -Добре де колега, как така си дошъл на изпит без да си подготвен?Съжалявам, но ще ти пиша СЛАБ. -Добре де.Може ли да Ви задам един въпрос и ако не ми отговорите тогава да ми пишете СЛАБ? -Слушам Ви колега. -Как можете да забиете един червей в земята без да се огъне? -Не знам.Ще ми кажеш ли? -Много просто.Лакирате го, изчаквате го да изсъхне и го забивате. -Добре колега, дайте си книжката. На другия път студента отива да си вземе книжката и що да види вътре:100DM и оценка ОТЛИЧЕН. Изпитващият казал: -Шестицата е от мен, а 100-те марки от жена ми, понеже е много доволна. Мъж се хвали на приятел: - Oт както купих gsm на жената, тя все си e вкъщи.