Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Прочетено в един форум: "Дълги години живях в Испания и работех, каквото падне. Трудно живеех, даже продадох ордените на дядо. Но после дойдох в България и се захванах с топ-мениджмънт. Значително ми се подобри стандарта на живот, почнах да забогатявам. Затова призовавам всички сънародници да се завърнат в родината!" Симеон Кобурготски
Политически 3,127 прегледа
Следващ →

Още вицове

Повивашават началник. Сбогува се с отдела си: - Благодаря за всичко колеги! Как ще карате без мен? Даже ми е мъчно за вас! Ще вземат да ви назначат някой глупак.. Чува се жален глас: - Ето, пак глупак ще ни сложат... Кавалер пита дамата с която туко-що се е запознал: — На колко години сте? — Няма да ви кажа направо, само ще ви намекна. – кокетничи тя. — Дъщеря ми е в детската градина. — Браво! Сигурно е директорка там? Ръководител на строеж вижда работник виетнамец да стои и пуши: - Ти защо не работиш, какво правиш? - Пуси. - Абе ще ти дам едно пушене. Я хващай тази релса и я занеси ей там. След половин час минава и гледа виетнамецът пак седнал и пуши. - Абе, защо седиш? Нали ти казах да преместиш релсата? - Не мози. Тизи. - Абе, отивай намирай още някой виетнамец и я преместете! След време се връща, гледа седят двама виетнамци до релсата и пушат. - Ей, кво правите вие, бе? - Пусим. - Защо не сте преместили релсата? - Не мозим. Тизи. - Я марш до общежитието, докарайте всички свободни виетнамци и преместете релсата! Връща се след малко гледа петдесетина виетнамци седят около релсата и пушат. - Абе, идиоти какво правите? - Пусим. - Вижте колко сте, защо не сте преместили релсата? - Не мозим. Късу... Първия учебен ден. Госпожата: -Сега деца всеки ще разкаже какво добър е направил през лятото. Марийка: -Аз спасих едно коте от дървото. Криси: -Аз помогнах на една баба да премине през улицата. Гошо: -Аз Помогнах на баща ми да оправи колата. И така целия клас се изредил и накрая Иванчо става: -Еми госпожо аз спасих Марийка от изнасилване. Госпожата: -Браво бе, Иванчо! И как направи това? Иванчо: -Еми убедих я да ми пусне. Пуснали са в аптеките нов препарат за отслабване. В опаковката няма нищо - само инструкция за употреба от две думи - НЕ ЯЖ!