Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Стояли си две момчета на улицата - едното добро, а другото лошо и плюели едно в друго. Доброто уцелило 9 пъти, лошото 5... Минал човек, предупредил ги, че не е красиво да се плюят. Тогава те започнали да плюят по него. Доброто го улучило 12, а лошото - само 2 пъти. Д О Б Р О Т О В И Н А Г И П О Б Е Ж Д А В А !
Тъпизми 2,823 прегледа
Следващ →

Още вицове

От интервю с директора на АЕЦ "Фукушима" на 20-ти декември 2012 година: "Уверявам ви, че няма никакви причини за безпокойство. При нас всичко е надеждно! Точно вчера дойде екип елитни програмисти от Индия и напълно обновиха нашето програмно обезпечение, базирано на новата операционна система на Майкрософт..." Кандидат за кмет от сините се прибира от предизборна обиколка един ден по-рано. Влиза в къщи и какво да види... В леглото жена му с опонентът му от червените. Почнало седесарчето да беснее и да чупи, развикал се... Другият го гледал спокойно от леглото, изчакал го да спре за момент и казал: - Спокойно колега! Нали знаеш - ЗАЕДНО МОЖЕМ ПОВЕЧЕ! Съдията: - Следващият, който прекъсне заседанието, ще си отиде в къщи! Подсъдимият: - Ура! - Вчера жена ми ме изпрати до магазина... - И? - Ами нямах си предства, че така се е променил за десет години! Великден, върви другаря Сталин към кабинета си, пуши лула. Насреща му бюрократ-подмазвач: - Другарю Сталин, Христос воскресе! - Благодаря, вече ми докладваха.