Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Стояли си две момчета на улицата - едното добро, а другото лошо и плюели едно в друго. Доброто уцелило 9 пъти, лошото 5... Минал човек, предупредил ги, че не е красиво да се плюят. Тогава те започнали да плюят по него. Доброто го улучило 12, а лошото - само 2 пъти. Д О Б Р О Т О В И Н А Г И П О Б Е Ж Д А В А !
Тъпизми 2,826 прегледа
Следващ →

Още вицове

По плановете на Господ продължителността на живота на "човека" трябвало да бъде 20 години. Но човекът не бил доволен и помолил Господ да удължи живота му. Господ помислил, помислил и накрая се съгласил. Взел по малко от живота на коня, кучето, магарето, свинята и така удължил живота на човека. Именно поради тази причина човек живее като "човек" 20 години. След това работи като магаре, поти се като кон, яде като свиня и живее като куче... - Скъпа, обичаш ли ме? - Да! - Колко? - Колкото дадеш! Съвършената доблест е човек да направи без свидетели това, което би бил способен да направи пред всички хора! Франсоа дьо Ларошфуко Млад свещенник в първата брачна нощ. Съблича се той, влиза в спалнята и гледа жена си лежи завита с одеалото. - Скъпа, аз мислех, че ще те заваря, стояща на колене… - Тате, а защо мама толкова често я боли главата? - Защото нося вкъщи малко пари... - Тате, а защо носиш малко пари вкъщи? - Защото част от парите ги харча за жени, които не ги болят главите...