Решили жабата, лъвът и магарето да стават висшисти. Жабата записала МЕИ, лъва в Благоевградския, а магарето във ВИХВП. След година се срещат и лъвът се оплаква:
- Оле... Ужас! В университета всички са от лъв нагоре!
Магарето изревало:
- Боже, не мога да уча, много ми е трудно!
А жабата се направила на интересна:
- Аз пък оставам!
Попитали я защо.
- Ами защото съм най-красивата в групата :-)
Седи си една мутра и скучае. Към него се приближава друга мутра.
- Картоф, как е майка ти, бе?
- Добре си е, как да е?
- А баща ти, как е?
- И той е добре...
- А жена ти?
- Добре е, бе...
- А балдъзата?
- Абе ти кво искаш...??!!
- Абе трябват ми 500 долара назаем.
- Ела ме цуни по врата!
- Що пък по врата?
- Ми щото и ти така, отдалече почна...