Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Баба меца отишла при заио Байо и рекла: - Зайо Байо аре ела с мен на дискотека? - Не искам Мецо там ша ма спукат от бой!!! - отговорил заека. - Не бой са бе, зайо!! На другя ден Мецана па отишла при заека. - Зайо Байо, аре ела с мен на дискотека? - Не искам Мецо там ша ма спукат от бой!!! - отговорил заека. Вече на другия ден Баба Меца отишла при Зайо Байо с една тояга. - Зайо Байо аре ела с мен на дискотека? - Нема, там ша ма изгърбят от бой!! - Ако не дойдеш с мен аз ша та пребия!!! - Добре Мецо. Отишли те пред дискотеката и излиза една двогърба камила и зайо Байо почнал да се дърпа. Меца рекла: - Що се дърпаш бе зайо? - Виж т`ва магаре как са го прегърбили от бой..
Семейни 3,114 прегледа
Следващ →

Още вицове

Прибирам се от работа и в началото помислих, че са влизали крадци вкъщи да тършуват. А после се сетих - сутринта си бях търсил чисти чорапи. Един си търсел деловодител. Най-добрият му приятел му предложил своя. След няколко дни двамата приятели се срещат: - Добре ли се справя новият деловодител? - Не! Уволних го! - Че защо?! Той беше добър деловодител. - Добър ли? Та той един прозорец не може да измие... - Уволниха ме от книжарницата? - За какво? - Преместих всички библии в раздел "Фантастика". Тази сутрин единствен пристигнал навреме на работа в Бизнес парка бил предвидлив служител, който тръгнал от къщи със ски... Спорят бананът и цигарата, на кого смъртта е по-страшна. Бананът казва: - Моята смърт е ужасна, първо ми свалят кожата, а после ме изяждат. - Това нищо не е, на мен първо ми палят главата и после ме смучат през задника, за да не ми изгасва главата...