Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Баба меца отишла при заио Байо и рекла: - Зайо Байо аре ела с мен на дискотека? - Не искам Мецо там ша ма спукат от бой!!! - отговорил заека. - Не бой са бе, зайо!! На другя ден Мецана па отишла при заека. - Зайо Байо, аре ела с мен на дискотека? - Не искам Мецо там ша ма спукат от бой!!! - отговорил заека. Вече на другия ден Баба Меца отишла при Зайо Байо с една тояга. - Зайо Байо аре ела с мен на дискотека? - Нема, там ша ма изгърбят от бой!! - Ако не дойдеш с мен аз ша та пребия!!! - Добре Мецо. Отишли те пред дискотеката и излиза една двогърба камила и зайо Байо почнал да се дърпа. Меца рекла: - Що се дърпаш бе зайо? - Виж т`ва магаре как са го прегърбили от бой..
Семейни 3,113 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако се возите в кола и силно са ви ударили - излезте и проверете: ако са ви ударили отзад е на пари, ако е отпред - на бой. Сър Джон и лейди Елинор седели във всекидневната при пълно мълчание. По едно време лейди Елинор казала: -Драги ми сър Джон, трябва да Ви призная, че на лявата си гърда имам татуирано лицето на граф Питър.- пак пълно мълчание. След 1 час лейди Елинор отново проговаря: -Драги ми сър Джон, трябва да Ви призная, че на дясната си гърда имам татуиран образа на сър Хенри. - След още един час мълчание сър Джон се разхилил неудържимо.Лейди Елинор попитала: -Кое буди такъв смях във Вашата особа, сър Джон? -Просто си представих след години увисналите лица на моите приятели! Един мъж не искал да прави секс със жена си. Тя отишла при своя приятелка и й се оплакала. Приятелката й дала акъл, какво да прави. Прибрала се вечерта жената и легнала при мъжа си. Както обикновено той се обърнал на другата страна и заспал. Жената го потупала по рамото: -Мъжо, студено ми е. -като очаквала той поне да я прегърне в този момент. Мъжът обаче се обърнал , погледнал я , станал и затворил прозореца и пак легнал и заспал. След малко: -Мъжо, още ми е студено. -Ето ти, и моето одеало. Минали се още двадесет минути в неуспешни опити на жената да накара мъжът си поне да я прегърне.Той я завил дори с дюшека и й казал: -А, сега дано вече се сгрееш. -Изчакала тя още малко и казала: -Мъжо, едно време като ми беше студено и баба ме гушкаше. В този момент мъжът отворил очи, погледнал лявата си ръка и казал: -Два часа е, ма, къде ще търся баба ти! - Чия е тази банкнота? - Моя. - Жалко. А толкова прилича на моята... Една брюнетка пита блондинка: - Защо си така тъжна, скъпа? - В посолството са отхвърлили молбата ми за виза. - И защо? - Накрая на молбата пишело, "Не попълвайте", а аз съм написала: "Добре."