Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Вярно ли е, че Исус Христос ти станал зет? - Вярно е. Преди месец най-малката ми сестра постъпи в ордена на монахините "Исусови жени".
Черен хумор 1,933 прегледа
Следващ →

Още вицове

Инструкторът по автомобилизъм пита своя ученичка: - Как ще постъпите, ако при скорост от сто километра отхвръкне едното колело? Жената се замисля и отвръща: - Няма да се притесня особено, имам резервно... Час пик в мeтрото. Във вагона пиян мъж минава през тълпата. Бута хората усърдно, накрая една жена не издържа и му се кара: - Господине, къде сте тръгнали, не виждате ли колко хора има. И ако е за изхода, току-що го минахте. Пияният се усмихва: - Нееее, аз съм за вагон-ресторанта. Ревнуваш ли? Не. Ревнуваш ли? Не. Ревнуваш ли? АБЕ КАЗАХ ТИ - НЕ! Дай тогава една целувка. ДА ТЕ ЦЕЛУВА ОНАЯ КУРВА ДЕТО ТИ Е ХАРЕСАЛА СТАТУСА ВЪВ ФЕЙСБУК! Пътуват в един вагон заек, лисица, вълк и мечка. Щом потеглил влака заека извадил една китара и започнал да пее: - "Пътували, пътували, пътували, два вагона зайци..." И така половин час. На лисицата и писнало по едно време и казала: - Ей, заек, писна ми от теб. Излизай навън да се разберем! Излизат и след няколко минути лисицата се връща със синина под окото. А заека започва отново: - "Пътували, пътували, пътували, два вагона зайци..." След половин час на вълка му писнало и казал: - Я излизай навън да се разберем! Излезли навън и след пет минути вълка влиза със синина под окото. А заека си знае своето: - "Пътували, пътували, пътували, два вагона зайци..." След половин час и на мечката и писнало, и тя: - Заек, излизай навън да се разберем с тебе! А лисицата и вълка в един глас: - Мецо, не излизай навън с тоя, че те наистина са два вагона.... Доктор преглежда пациент: - Ракия пиете ли? - Благодаря, докторе, но идвам направо от кръчмата...