Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В едно купе пътували лисица, мечока и заек с китара. Тръгнал влакът и заекът запял: - А ние пътуваме цели три вагона. И така цял час. Лисицата не издържала и казала: - Ей, Зайо, ако не престанеш ще те почна! Заекът: - ОК! Излезли навън и след около минута лисицата се върнала цялата насинена и пребита, а заекът отново запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още два часа. Вълкът не издържал и казал: - Ей, Зайо, ако не престанеш, ей сега излизаме и те почвам! Заекът: - ОК! Излезли навън и след малко, вълкът се върнал целият окървавен и изпотрошен, а заекът, цял и невредим, пак запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още шест часа. Тогава мечката не издържала и казала: - Ей, Зайо, ако не престанеш, ей сега те грабвам и те почвам! Тогава лисицата казала: - Недей!!! Те наистина са три вагона!
Животни 3,600 прегледа
Следващ →

Още вицове

Гост на мизерен хотел пита служащия на рецепцията: - Какво е това върху бланката, която попълвам, господине? - Дървеница, сър. - Нямам нищо против, че във вашия хотел има дървеници, но когато те излизат навън, за да видят коя точно стая давате - това вече е прекалено! Жена пита мъжа си. - Скъпи, искам честно да ми кажеш, дебела ли съм? Без да ме лъжеш... - Скъпа, важното е да сме живи и здрави! Граничарското куче си лае, а караваната с наркотиците си върви. Два болта излезли на разходка, отбили се в едно кръчме, пийнали по половинка машинно масло и единия казва: Айде да отидем на навъртим по някоя гайка! Абе дай да си пием маслото, сега е пълно с ръждиви, ще взема да хвана някоя ръжда.. Казали на Бай Ганьо да издуи кравата, съгласл се, утишъл и започнал да суче от кравата. Тя започнала да мучи, хората се зачудили какво става и го попитали какво става. А той спокоино отговорил: -Дуя кравата!... :DDDD