Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един сляп влиза случайно в един бар със стриптизьорки. Застава на бара мислейки че говори с барман и казва: — Пич, мога ли да ти кажа последния виц за блондинки? Чува го жената седяща до него и казва: — Пич, преди да кажеш вица трябва да ти кажа пет неща. Барманката е блондинка, сервитьорката също е блондинка, момичето, което седи отляво е 1.90, руса и има черен колан по карате, момичето, което седи от дясната ти страна е блондинка и вчера беше освободена от затвора за убийство… и аз съм блондинка… Е, и така искаш ли да кажеш още вица? Слепият отговорил: — Оооооооо не!!! Ако трябва и да ви го обяснявам по пет пъти…
Блондинки 3,258 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един 40 годишен детственик се събужда рано сутринта и си казва на ум. -Днес ще правя секс , даже ако трябва с първата срещната жена. Издокарал се с костюм , вратовраска и излиза на улицата да търси жена която да му пусне. Среща една жена на улицата и я пита. -Извинете, може ли да ви попитам дали бихте искали да правите секс с един 40 годишен детственик. Жената съжалила човека и казала. -Добре , обаче трябва да знаете, че съм болна от , спин , сифилис и много други венерически болести. -Добре няма проблеми. Отишли в апартамента на джентълмена. Отворил вино , пуснал музика , всичко като на кино. Дошъл очаквания момент. Двамата се съблекли чисто голи . Объркан детствения мъж попитал. -Знам че някъде трябва да го мушна , но незнам къде. Жената казала. -Ето тук (посочила си сливата) трябва да го вкараш, самоче първо махни коричката и истискай гнойта Компютърната мишка трябва да е като женската гръд - не трябва нито да е много голяма или малка, трябва идеално да пасва на мъжката ръка... В Москва по времето на СССР: - Какви са тия камбани? - Бият всички часовници на Спаската кула. - Господи, тях пък защо? - Докторе, жената ме напусна, взе децата със себе си, изгониха ме от работа, останах без къща, спя у приятели, почнах много да пия, ръцете ми треперят, виждам всичко размазано... какво да правя? - Като лекар бих ти казал да спреш да пиеш, но като човек - не те съветвам. Момче вижда баща си да пие ракия от шишето и го пита: - Тате, защо пиеш ракията от шишето? - Защото не можах да намеря подходящо буре, татиното.