Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Трима шишковци германци дошли в България, но не знаели български, затова се резбрали, кой каквото чуе да го запомни. Вървели, вървели и чули едно хлапе да им се подиграва: - Трима шишковци германци, трима шишковци германци... Първия го запомнил и продължили. Насреща им баба, която им вика: - За 10 ст. семки, за 10 ст. семки.. Вторият го запомнил. Влезли в една кръчма и там чули един да вика: - Готово бе баджанак, само дай вино и ракия. Третитя го запомнил. Стигнали до една пейка да си починат, но одолу на пейката имало умряла бабичка и един полицай ги пита: - Кой уби бабичката? Първия казал: - Трима шишковци германци. - Защо я убихте? - За 10 ст. семки. - Вие знаете ли, че ще влезете в затвора? - Готово бе баджанак, само дай вино и ракия.
Други 2,737 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отново е бит футболен съдия. Полицията е силно затруднена да разследва случая. Заподозрени са всички футболни отбори. Червената шапчица, Иван Вазов …накрая народът се умири. Сега най-малкото човече - момиченце с червена забрадка, което спеше на ръцете на баба Иваница, разбудено от шума, изплака. - Спи, бабината, спи, че вълците ще дойдат да те грабнат - казваше му баба Иваница, като го люшкаше на коленете си. Старата чорбаджийка се навъси. - Мале - каза той, - стига си плашила с тия вълци детето! Ще му оживей страхът на сърцето. - Ех, така зная аз - отговори баба Иваница, - и нази са с вълци плашили, че и аз тебе малко съм те плашила.. та и не са ли за плашене, да ги порази господ! Седемдесетгодишна жена съм и ще умра, дето го рекли, с отворени очи: нема да дойде един ловджия да ни отърве от тия пущини, що се навъдиха тъдява! - Бабо, аз, кога пораста, ловджийка ще стана! - извика с пламнали очи момиченцето. - Ще тръгнем аз и бачо Васил, и бачо Георги, ще вземем тейковата кремъклийка и всичките вълци ще ги опушкаме! - Оставете баре един жив, бабината! От женския манастир се звъни в полицията: Помощ! Елате веднага! Спасете ме! В манастира има опасен крадец - рецидивист! Спокойно! Екипът тръгва веднага! Кой се обажда! Как кой! Крадецът! - Защо в Америка властта се отнася с уважение към народа? - Защото всеки може много лесно и легално да си купи огнестрелно оръжие. Срещнали се двама ескимоси, единият от които минавал за най-умния в селото. Другият го заговорил: - Като си толкова умен, я да те питам нещо. Кажи ми - бели жени има ли? - На юг, където е топло, има бели жени. - отговорил първият. - А черни жени има ли? - Още по-на юг, където е още по-топло, има и черни жени. - компетентно отговорил знаещият. - А черно-бели жени има ли? - с нарастващ интерес попитал невежата. - Е, ти много искаш! Няма! - По дяволите! Пак съм спал с пингвин!