Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Как коментира темата за изборния ден: -циганите - На нас в махалата ни дадоха пари за да гласуваме -политиците - Ние припомнихме на хората в бедните квартали за едни много велики българи, като Алеко Константинов, Пенчо Славейков, Стефан Стамболов, Петър Берон.
Други 2,065 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стандартна ситуация. Мъжът е заминал в командировка, а жената е поканила любовника си вкъщи. В самия разгар на любовната игра на вратата се звъни. Жената: - Леле, мъжът ми се връща... Любовникът (изтривайки потта от лицето си с ръка): - Уф, най-после... Мeдицинската теория е когато всичко знаем, но нищо не работи. Медицинската практика е когато всичко работи, но не знаем защо! На теория между практиката и теорията не трябва да има разлика, но на практика - има! Знаеш ли защо колелата на влака тракат? - Не, защо? - Ами, нека вземем един влак. Като се абстрахираме от вагоните, какво остава? Локомотива! Като се абстрахираме от локомотива, остават колелата. Нека се абстрахираме от всички колела, освен от едно. И така, колелото представлява нищо друго освен един кръг, лицето на което е пи по ер на квадрат. Като се абстрахираме от пи и от ер остава един квадрат. Е много ясно, че един квадрат като се движи по релсите ще трака! Бай Ганьо бил в Италия. Много му се ходило до тоалетната и влязъл в тази на гарата. Почукал на първата врата. От вътре се чуло: - Моменто! Почукал на втората: - Моменто! На третата: - Моменто! Бай Ганьо се ядосал и извикал: - Моменто, моменто, ама аз ще акам на цименто! Седят си двама пергиши в едно кафе и си говорят. Единият пита другия: - Абре, перо, ти кат си толкова отворен е..л ли си педер?? А другия му отговаря: - Е па не съм ебал педер, но съм ебал един, дето е ебал педер!