Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Докато не видя Слави или Бойко Борисов с коса, никога няма да повярвам на нито една от рекламите на препарати срещу оплешивяване.
Разни 1,742 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чукчата в магазин: - Дайте ми две връзки за обувки! - Какви? - Лява и дясна. На една жена й подарили вълшебно зайче. То й казало: - Моля те, пусни ме от клетката и аз ще ти изпълня три желания. Тя мислила, мислила и накрая се съгласила. - Само че, за да съм честен, трябва да те предупредя, че каквото поискаш за себе си, ще го получи и мъжът ти в десеторен размер - казало зайчето. - Няма проблеми. Аз обичам мъжа си и той ме обича, така че нека и той да е щастлив - казала жената. - Какво е първото ти желание? - попитало зайчето. - Да съм много красива! - Няма проблем! И тя станала много красива, а мъжа й - 10 пъти повече. - Второто желание? - Да имам много пари! Тя станала много богата, а мъжа й- пак бил 10 пъти по-богат от нея. - Третото желание? Мислила, мислила жената и накрая казала: - Може ли да получа един малък инфаркт? Тя: - Искам те. Бързо идвай вкъщи. Баща ми си счупи крака и отиде в болницата да го гипсират. Ще се върне не по-рано от три часа. Той: - Извинявай, не мога! Много ме боли мястото, в което баща ти си счупи крака. Животните си направили тоалетна и сложили Зайо Байо да пуска музиката. Идва Баба Меца и казва: - Зайо, пусни ми един валс. Зайо пуска валса, тя си свършва работата и излиза. Идва Кума Лиса и иска танго. Той пуска тангото и тя си свършва работата. Задава се Кумчо Вълчо ядосан и тръшва вратата на тоалетната. - Чакай Вълчо, какво да ти пусна?! - Пускай каквото щеш! Пуска Зайо музиката, обаче след минута излиза вълка по долни гащи и го подгонва. Кума лиса видяла случката и бързо изклюкарствала на лъва. Лъвът повиквал вълка и заека и ги попитал: - Вие, двамата, защо нарушавате горския покой? Вълка започнал да се оправдава: - Как да не го гоня царю! Аз разстройство имам - тои химна ми пуснал... Всичко хубаво е съпроводено с лош край!