Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Урок. Учителката задава гатанка: - Деца, какво е това - дървено, на четири крака, на него се яде, чете, пише? Петърчо: - Маса! - Браво Петърчо. Сега вие измислете една гатанка. Иванчо: - Какво е това от три букви, мокро и хлъзгаво, когато отпред капе и средната буква е У? Учителката: - Марш навън и утре с баща ти тук! - Ама госпожо, това е душ, а не това, което си мислите...
Иванчо и Марийка 4,104 прегледа
Следващ →

Още вицове

Събрали се американецът, руснакът и Бай Ганьо да изразят с карикатури глада на бедния човек. Американецът на рисувал слаб, само кожа и кости човек. Руснакът нарисувал грохнал, изпит човек, протягаш ръка за хляб, а Бай Ганьо нарисувал едно кръгче с драскотини по средата. Американецът и руснакът учудени попитали: - Бай Ганьо, какво означава твоето мрежесто колело? Бай Ганьо отговорил. - Това означава, че беднякът не е ходил толкова време в клозета, че от глад задникът му е хванал паяжина. Един човек си вървял през гората и намерил костенурка. А костенурката заговорила с човешки глас: "Не ме убивай и ще ти се отблагодаря!" Човекът я взел, занесъл я в къщи, нахранил я и си легнал. "Пусни ме в леглото ти!" примолила му се костенурката. Сложил я той до себе си и в този миг костенурката се превърнала в прекрасна девойка. Тогава дошла жената на човека. "Какво става тук?" - развикала се тя. Човекът й разказал всичко и тя се успокоила. Да пием за нашите жени, които вярват на всички истории, които им разказваме! Пияница влиза в бар, след един час пиене келнера го пита: - Ще платите ли сметката. - Аз вече платих. - Клиентът винаги е прав, довиждане. Пияницата казва на негов приятел и той отива, и пак същото. Той казва на друг пияница, който отива и келнера му казва: - Ако още някой ми каже, че вече е платил ще му разбия мутрата. А пияницата казва: - Е добре, дай рестото, че мисля да си ходя. Двама третокласници си говорят: - Абе, как се пише буквата а. - Ти си голям тъпанар бе, като кльомба, ама без кръгчето! Седи алкохолик в кухнята и допива бутилка ракия. Влиза дъщерята: - Тате, като си допиеш ракията, може ли да върна бутилката и да купя с парите хляб... Бащата гордо: - Върни я, дъще, върни я, купи хляб... И въобще не знам, какво щяхте да ядете, ако ме нямаше мен...