Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Гонзо влиза в съблекалнята на Левски преди мача с ЦСКА и казва на съотборниците си: - Момчета намам нужда от вас сам ще бия ЦСКА, идете на ресторант. Съотборниците му така и правят, отиват на ресторант и питат келнера: - Как се развива дербито? Келнерът казва, че е 0-0, а Гонзо е ударил вече 8 греди за 7 мин Поръчват си ядене играчите и след време пак питат: - Как се развива мача ? - 1-0 за Левски Гонзо вкара. Играчите се успокояват наяждат се и след време питат: - Келнер, Как свърши мача? - 1-1, ЦСКА изравниха в 92 Отиват играчите при Гонзо и го питат: - Какво става бе нали щеше да ги биеш? Гонзо казва: - Е момчета не съм виновен аз, при 1-0 за нас продажния съдия ме изгони в 82 мин.
Разни 2,051 прегледа
Следващ →

Още вицове

Съдия пита обвиняемия: - Последен път питам, кой ви беше съучастник? - Нали не мислите, че съм способен да предам собствения си брат? Защо очните лекари са предимно жени? Ами, защото мъж очен лекар няма основание, като влезе готина мацка да каже: Съблечете се! Един вампир среща друг, който носи парче хляб със себе си. - Къде отиваш с тоя хляб, бе? - Ами чух, че зад ъгъла е станала някаква катастрофа, та реших да ида да си топна малко. Качва се монахиня в автобус. Един пънкар ведна се лепва зад нея и почва да и пуска ръце. Възмутена, монахинята слиза на следващата спирка. Шофьорът на автобуса, станал свидетел на случилото се и извиква пънкара при себе си. — Ще ти дам един съвет, – казва шофьора на пънкара – познавам тази монахиня. Тя всяка неделя в 8 часа вечерта ходи на гробища и се покайва пред гроба на починал игумен. Ти ще застанеш зад гроба маскиран в черно и ще се представиш за въпросния игумен. Тя е глуповата и лесно ще я прелъжеш. Речено сторено. Пънкарът отива маскиран и се скрива зад гроба. Пристига монахинята и почва да се покайва. В този момент пънкарът казва: — Дъще аз те слушам и ще ти дам прошка… — Какво да направя – попитала монахинята. — Вдигай си фустата и ще ти дам прошка. Вдигнала фустата монахинята, пънкарът минал зад нея и я почнал. Точно преди да свърши, пънкарът си свалил маската и със смях казал:´ — Глупачкоооо… Аз съм пънкаря… Тогава монахинята си свалила наметалото и казала: — Знам… А аз съм шофьора! Ходи ми се в тоалетната, а там директорът вече 10 минути седи и говори по телефона. Никога не бях искал неговото място толкова силно, колкото сега.