Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Габровец се вози в такси. Таксито започва да се изкачва по стръмна планина. Пътят е много тесен. И така на един завой колата изхвръква от пътя и почва да пада от много високо. Шофьора: - Господи! Ще умрем! Габровеца: - Абе, ти не се обяснявай, а вземи да изключиш километража!
Габровски 6,220 прегледа
Следващ →

Още вицове

Три тъщи. Първата: - Моят зет чете списания за птиците, вероятно, като малък е мечтаел да стане орнитолог. Втората: - А моятч чете кулинарни списания, готвач вероятно е искал да стане. Третата: - А съдейки по списанията, които чете моя, е мечтаел да стане гинеколог. "Тук беше Пешо", "Тук беше Мишо", "Тук беше Стоян"... Уж най-обикновени надписи...Но защо се нервя, защо??? От почерците ли е...или защото ги чета вкъщи в гардероба? "Windows, обичам те!" - нежно прошепна сисадмина, галейки с ръка копчето reset... Изобретили такава машина - от двама негри един бял прави. Прекарали всички черни но останал един... Търсили, търсили втори, ама нъц - всички вече били бели. Решили да вземат една маймуна, за да стане чифта. Пуснали ги двамцата и чакат резултата, излиза нещо и го питат: - Я гражданино, елате да ви огледаме! - Аз не съм гражданин, аз съм конституционният министър-председател! Не е справедливо... Вчера, Свети Валентин моето момиче отпразнува с мъжа си, а аз с две бутилки вино...