Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Как е на английски "обичам те"? - Ай лав ю! - А на немски? - Их либе дих. - А на пернишки? - Марш в леглото, кучко!
Разни 1,706 прегледа
Следващ →

Още вицове

Всяка вечер в "Клуба на Пенсионера" бай Гошо има среща с баба Пена пред телевизора за любимия сериал. Докато тече сериала баба Пена държи бай Гошо за оная му работа. Една вечер обаче бай Гошо не отива на срещата. На следващия ден се засичат и баба Пена го пита: - Къде беше снощи, та те нямаше, бе!? - При Станка от втория етаж.. - Така ли!? И какво прави?? - Ами гледахме сериала. - Гледали сте сериала значи! Та какво има тая Станка по-хубаво от мен, та гледаш сериала с нея!?!? - Паркинсон... Хасан се прибира в къщи от работа и пиата Айшето: - Първо ще вечеряме, или ще правиме секс? А Айшето не мисли много и казва: - К’во кажеш Хасане..........пък после ще ядеме..... - Искаш ли кафе в леглото? - Не, искам в чашка... - Докторе, ама наистина ли? Вече няма туберкулоза? - Да, разбира се, че нямате! - Дайте да Ви целуна! - А-аааа! Няма нужда! - Скъпи, майка ми не те харесва. - Хехе! Нашите ми обещаха нова кола, ако се откажа от теб.