Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В Южна Африка някакви деца убили един негър. Бащата на едното ги видял и бой-бой-бой! Минал един съсед и му казва: “Остави го бе човек - един негър - какво толкова?”. Бащата отвърнал: “Днеска негър убил, утре и цигара може да запали”!
Семейни 3,519 прегледа
Следващ →

Още вицове

Внесено е предложение, новата магистрала "Люлин" да се казва GOLFSTREAM... - Днес съм безкрайно щастлива! Пешо ми каза,че съm най-красивото, най-умното, най-интелигентното и най-милото момиче и че ще ме вземе за съпруга. - И ти ще се омъжиш за такъв лъжец?! Някакъв пресича границата с торба на рамото. Митничарите питат: - Какво носиш? - Храна за канарчета. - Я да видим ние… Ха, че това е кафе бе! - Е, и? - Ами канарчетата не ядат кафе. - Да стоят гладни тогава! Трима туристи на име Пешо, Иван и Георги се разхождали на един остров. Пресрещнали ги индианци и ги завели при вожда си. — Ако не изпълните две задачи ще бъдете изгорени живи! Първата задача е всеки един от вас да набере десет плода от един вид. – казал вожда След известно време Иван идва с десет банана. — Втората задача е да си ги натъпкате отзад без да издадете звук. — 1, 2, 3, 4, 5… , 6… … , 7… … … Аа. Изкрещял иван, след което бил изгорен жив. Задава се и Георги с 10 череши. Вожда му казал втората задача. -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9… . хахаха. – засмял се Георги след което бил изгорен жив. В отвъдното Иван и Георги си говорят: — Защо се засмя, беше толкова близко?! Попитал Иван. — Защото видях Пешо да идва с кокосови орехи! – разсмял се Георги От КАТ ми изпратиха снимка, на която превишавам скоростта. Пратих им видео, на което плащам глобата на катаджия в брой.