Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Париж. Елисейските полета. На светофар спират 6-литров Мерцедес, 607 Пежо и велосипед. Водачите се поглеждат един друг, удивлението се сменя с бурна радост. Паркират. Хвърлят се да се прегръщат: - Боже мой, Сьома, Ицхак, Хаим, колко лета, колко зими?!... А помниш ли Одеса, а помниш ли нашия двор?! - А леля Песя, А домоуправителя Езра Пинхович... - Каква среща?! В ПАРИЖ! Не, не бива така да се разделим, знам тук на близо едно уютно ресторантче, хайде да отидем, да похапнем, да си припомним миналото. Велосипедистът Симеон се ослушва: - Момчета, това все пак са Елисейските полета, боя се, че това ресторантче няма да ми е по джоба! - Сьома, какво се правиш на дръж ми шапката? Все едно не се познаваме! Спокойно, няма да ядеш...
Разни 2,236 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един пънкар влиза в автобуса и сяда на първата седалка до една монахиня. Поискал си той веднъж - обаче тя естествено му отказала. Писнало й накрая тоя да й виси на главата и още на следващата спирка слязла. Обаче шофьорът подочул разговора и казал на пънка: - Слушай, пич, ако искаш да я ..... тая - знам как да стане! Всяка вечер ходи да се моли на гробищата на някъв гроб около 22:00. Ще се преоблечеш като Иисус Христос, ще си поискаш и нямаш грижи! Послушал го пънкаря, преоблякъл се той, отива в десет на гробищата. - Аз съм Христос, ако не ми пуснеш - право в Ада! - Еми, хубаво, ама аз...такова...още съм девствена, ако може анално.... - Все тая, нямаш проблеми ! Свършил пънка, и решил да се изгаври с бедната жена, свалил си маската и: - Хахахаха! Аз съм пънкаря ! Свалила си монахинята расото и: - Хахахаха! Аз съм шофьорът, дето ти чукна срещата! Пристига пиян Дядо Коледа в детска градина за деца с увреждания. Децата се хвърлили към него, той се изплашил, захвърлил чувала и избягал. Припълзяло едно детенце без крака до чувала, взело си подаръка и се върнало на леглото си. Отваря пакета и гледа - кънки. - По дяволите, кънки!!! - Младеж, я стани та да седне поне една от двете дами, които стоят прави! - казва в трамвая дебел мъж на тинейджър. - Защо да стана аз? Стани ти, та да седнат и двете! По средата на зимата на реката седи рибар и лови риба. Рибата въобще не кълве, а рибарят е премръзнал като куче. До него сяда някакъв старец и започва да вади една след друга риби. - Ей, дядка, как го правиш това, бе! Аз седя два часа и не съм хванал нищо, а ти една след друга ги вадиш?! Дядката: - Ферфея фряфва се фърфи на фофло…. - Кво, кво?! - Хаффам фе ферфея фяфвя се фърфи на фофло фе…. - Кво приказваш, бе? Нищо не ти се разбира… Дядото с досада изплюва нещо в ръката си и крещи: - Абе, казвам ти, че червеят трябва да се държи на топло, бе! Полицай спира криволичеща по пътя кола, и вижда как до шофьорът стои маймуна. -Сержант Петров, документите за проверка. Защо криволичиш така? -Ами, тази маймуна до сега ми прави свирка и аз... -Е,как така ти прави свирка?-пита полицаят. -Ами, гледай сега!-казал шофьорът, ударил маймуната зад врата, след което тя започнала да прави свирка. -Искаш ли да пробваш?-попитал шофьорът. -Ааа, много силно удряш!-казал полицаят.